KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14997487
nr 1499 7487
Akvareller
3 st, kustmotiv, yttermått inklusive ram: 14x20 - 30x20, akvarell. Signerad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:15:22
31/10 09:59:48
100 kr
31/10 19:49:30